Hoşgeldiniz  
tarsus iş ilanları Tarsus Emlak İlanları

Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası Ödülleri Verildi

Tarsus Kaymakamlığı tarafından düzenlenen Kurumlar arası Voleybol turnuvası maçları tamamlandı. Birinciliği Gençlik ve Spor Müdürlüğü takımı aldı.

Tarsus Medya | 27 Haziran 2013 - 16:25 - |

kaymakamlık-voleybol5Geleneksel olarak düzenlenen Tarsus Kaymakamlığı Kurumlar arası Voleybol turnuvası maçları Kapalı Spor Salonunda oynanan maçlarla tamamlandı.

Bazı resmi kurumların yanısıra, sivil toplum örgütleri ile kurumların maçı kıran kırana geçti.

14 takımın mücadele ettiği turnuvada Tarsus Kaymakamı Orhan Şefik Güldibi de forma giyerek  bazı maçlarda takımının başarısı için mücadele etti.

Turnuvanın sona ermesi nedeniyle dün Kaymakamlık toplantı salonunda kupa töreni düzenlendi.

Törene, turnuvaya katılan takımların  yönetticilerive temsilcileri ile Milli Eğitim Müdürü Ahmet Sefa Demir, İlçe Tarım müdürü Hayri Erdoğan,

İlçe Sağlık Müdürü Mehmet Sarı, İlçe Gençlik ve Spor müdür vekili Mehmet Anacık, Tedaş Müdürü Mehmet Turgay Can ile diğer takımların yöneticileri katıldı.

Kaymakam Güldibi Turnuvaya katılan tüm ekiplerin yönetici ve sporcularına teşekkür ederek “Bu turnuvamızda dereceye giren veya katılım sağlayan tüm arkadaşların birlik, beraberlik ve dayanışması için bu organizasyonu geleneksel olarak düzenliyoruz. Amacımız kurumlarımızdaki insanların spor yapması ve birlik beraberlik ve kaynaşmayı sağlamaktır” dedi.

Turnuvada birinciliği Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe müdürlüğü alırken ikinciliğiİlçe Milli Eğitim, üçüncülüğü Tarsus Amerikan Koleji elde etti.

Takımlara kupaları kaymakam Güldibi tarafından verildi. Ayrıca kupa duşında tüm katılımca takımlara birer teşekkür belgesi dağıtıldı.

Turnuvada bu yıl Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe müdürlüğü , Tarsus  Milli Eğitim,  Tarsus Kaymakamlığı, Tarsus Amerikan Koleji, Jandarma Komutanlığı, Emniyet Müdürlüğü, Adliye,  İlçe Sağlık Müdürlüğü, İlçe Tarım müdürlüğü, Devlet Hastanesi,Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi, Tedaş, Medyad, Medical Park, ADD  takımları katılırken bu ekiplerin temsilcilerine teşekkür belgeleri de verildi.

kaymakamlık-voleybol3 kaymakamlık-voleybol4 kaymakamlık-voleybol2 kaymakamlık-voleybol1 kaymakamlık-voleybol5


1363 Kez Görüntülendi.
Haberleri Paylaşarak Bilgiyi Anında Arkadaşlarınıza Ulaştırabilirsiniz.
Etiketler:
_________________________________________________________________________________________ DİKKAT: Sitemizde yayınlanan normal ve özel haberleri kaynak göstermek koşulu ile kullanbilirsiniz. TarsusMedya.com'daki haberleri kaynak göstermeden yayınlayan site yöneticileri hakkında hukuk büromüzca yasal işlem başlatılacaktır _________________________________________________________________________________________
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© 2010 - 2015 ~ Tarsus Medya ~ Bütün Hakları Saklıdır - Kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. ..
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle