Hoşgeldiniz  
tarsus iş ilanları Tarsus Emlak İlanları

Tarsus’ta Elektrik Kesintisi

Tarsus’ta 27 Ekim tarihinde trafolarda yapılacak olan çalışmalardan dolayı bazı mahalle ve köylerde elektrik kesintisinin yaşanacağı bildirildi.

Tarsus Medya | 25 Ekim 2013 - 14:36 - |

elektrik-kesintisi-mansetMERSİN – TEDAŞ’tan yapılan açıklamaya göre, 27 Ekim 2013 (Pazar) tarihinde, 13.00 ile 15.00 saatleri arasında müteahhit firmanın yapacağı fiziki irtibat çalışmasından dolayı elektrik kesintisinin yaşanacağı belirtildi.

Kesintiden etkilenecek mahalle ve köyler şu şekilde açıklandı; SSK Hastanesi, Tarsus Sanayi Sitesi, Yeşil Mahallesi, Girne, Şahin, Bahçesi, Barbaros, Yeşilevler, Cumhuriyet, Gözlükule, Duatepe, Caminur mahalleleri ile Mantaş ve Ali Efendioğlu köyleri ve bölgedeki özel trafolar. (A. Hakim Kurt-İLKHA)


3936 Kez Görüntülendi.
Haberleri Paylaşarak Bilgiyi Anında Arkadaşlarınıza Ulaştırabilirsiniz.
_________________________________________________________________________________________ DİKKAT: Sitemizde yayınlanan normal ve özel haberleri kaynak göstermek koşulu ile kullanbilirsiniz. TarsusMedya.com'daki haberleri kaynak göstermeden yayınlayan site yöneticileri hakkında hukuk büromüzca yasal işlem başlatılacaktır _________________________________________________________________________________________
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© 2010 - 2015 ~ Tarsus Medya ~ Bütün Hakları Saklıdır - Kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. ..
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle